Wineandbarrels A/S
dk sv no gb Levering fra kun kr. 69,-
SE PRODUKTER HER
pointer

Kontaktpersoner

Sanne Sanne - Kundeservice salg@wineandbarrels.com
Anne Anne - Kundeservice salg@wineandbarrels.com
Emilie Emilie - Kundeservice salg@wineandbarrels.com
Lars Pontoppidan Lars Pontoppidan – Salg Butik lars@wineandbarrels.com
Helene Høier Helene Høier – Indretningskonsulent helene@wineandbarrels.com
Claes Christiansen Claes Christiansen – Salg Butik butik@wineandbarrels.com
Viktor Andersen Viktor Andersen – Salg Butik butik@wineandbarrels.com
Kristina Wahlin - Key Account Manager kristina@wineandbarrels.com
Christian Moldow Christian Moldow - Key Account Manager christian@wineandbarrels.com
Michael Kahr Jørgensen Michael Kahr Jørgensen - Salg og Marketing michael@wineandbarrels.com
Daniel Friis Schultz Daniel Friis Schultz - E-Commerce & Marketing daniel@wineandbarrels.com
Line Dau Line Dau - HR & Marketing line@wineandbarrels.com
Kenneth Kenneth Beyer - Lager kenneth@wineandbarrels.com
Steffen Larsen Steffen Larsen - Lager lager@wineandbarrels.com
Helen Helen Flyge - Finans, indkøb og logistik helen@wineandbarrels.com
Frederik Sandgrav Frederik Sandgrav - Økonomichef frederik@wineandbarrels.com
Jakob Dau Jakob Dau - CEO og Indehaver jakob@wineandbarrels.com

Tak

Følgende produkt(er) er nu lagt i kurven

Køb mere