Mød personerne bag Wineandbarrels

Salg & kundeservice

Sanne

Sanne - Kundeservice
salg@wineandbarrels.com

Anne

Anne - Kundeservice
salg@wineandbarrels.com

Tine

Tine - Kundeservice
salg@wineandbarrels.com

Claes Christiansen

Claes Christiansen - Butik Hillerød
butik@wineandbarrels.com

Klaus Jørgensen

Klaus Jørgensen - Butik Hillerød
klaus@wineandbarrels.com

Torben Böhm - Butik Hillerød
torben@wineandbarrels.com

Helene Høier

Helene Høier - Indretningskonsulent
helene@wineandbarrels.com

Lars Pontoppidan

Lars Pontoppidan - Key Account Manager
lars@wineandbarrels.com

Christian Moldow

Christian Moldow - Key Account Manager
christian@wineandbarrels.com

Marketing

Michael Kahr Jørgensen

Michael Kahr Jørgensen - Sommelier & Journalist
michael@wineandbarrels.com

Daniel Friis Schultz

Daniel Friis Schultz - E-Commerce & Marketing
daniel@wineandbarrels.com

Line Dau

Line Dau - HR & Marketing
line@wineandbarrels.com

Administration

Steffen Larsen

Steffen Larsen - Lager
lager@wineandbarrels.com

Helen

Helen Flyge - Finans, indkøb & logistik
helen@wineandbarrels.com

Maria

Maria Schrøder - Administration
maria@wineandbarrels.com

Frederik Sandgrav

Frederik Sandgrav - Økonomichef
frederik@wineandbarrels.com

Jan Andersen

Jan Andersen - Commercial Manager (Asien)
jan@wineandbarrels.com

Jakob Dau

Jakob Dau - CEO & indehaver
jakob@wineandbarrels.com