Mød personerne bag Wineandbarrels

Salg & kundeservice

Sanne

Sanne - Kundeservice
salg@wineandbarrels.com

Anne

Anne - Kundeservice
salg@wineandbarrels.com

Michael

Michael - Teamleder Kundeservice
salg@wineandbarrels.com

Emil

Emil - Kundeservice
salg@wineandbarrels.com

Tanya

Tanya - After Sales Manager
tath@wineandbarrels.com

Claes Christiansen

Claes Christiansen - Butik Hillerød
butik@wineandbarrels.com

Nikoline

Nikoline - Salgskonsulent
salg@wineandbarrels.com

Morten Olsen

Morten Olsen - Indretningskonsulent
morten@wineandbarrels.com

Bente Schörbach

Bente Schörbach - Key Account Manager
bente@wineandbarrels.com

Lars Wilkens

Lars Wilkens - Teknisk Salgskonsulent
law@wineandbarrels.com

Jessica Thor

Jessica Thor - Showroom manager
jth@wineandbarrels.com

Julie

Julie - Kundeservice
salg@wineandbarrels.com

Michelle

Michelle - Kundeservice
salg@wineandbarrels.com

Marketing

Michael Kahr Jørgensen

Michael Kahr Jørgensen - Sommelier & Journalist (freelance)

Christopher Franck

Christopher Franck - Marketing
christopher@wineandbarrels.com

Maria

Maria Schrøder - Marketing
maria@wineandbarrels.com

Daniel Friis Schultz

Daniel Friis Schultz - COO & Marketing
daniel@wineandbarrels.com

Malar Ruban

Malar Ruban - Udvikler
mru@wineandbarrels.com

Teknik & Lager

Marek

Marek - Lager
lager@wineandbarrels.com

Allan Novotni

Allan Novotni - Tekniker
allan@wineandbarrels.com

Chris

Chris - Lager
lager@wineandbarrels.com

Heidi

Heidi - Lager
lager@wineandbarrels.com

Administration

Helen

Helen Flyge - Økonomi
helen@wineandbarrels.com

Helle Floman

Helle Floman - Økonomi
hefl@wineandbarrels.com

Anja Franke

Anja Franke - Category Manager
amf@wineandbarrels.com

Helle

Helle - Administration
helle@wineandbarrels.com

Niklas Holtne

Niklas Holtne - CFO
nih@wineandbarrels.com

Niels Jensen

Niels Jensen - CPO & General Manager (Asien)
niels@wineandbarrels.com

Line Dau

Line Dau - HR
line@wineandbarrels.com

Jakob Dau

Jakob Dau - CEO & indehaver
jakob@wineandbarrels.com

\