Hils på personerne bag Wineandbarrels

Salg & kundeservice

Sanne

Sanne - Kundeservice
salg@wineandbarrels.com

Anne

Anne - Kundeservice
salg@wineandbarrels.com

Emilie

Emilie - Kundeservice
salg@wineandbarrels.com

Lars Pontoppidan

Lars Pontoppidan - Salg Butik
lars@wineandbarrels.com

Helene Høier

Helene Høier - Indretningskonsulent
helene@wineandbarrels.com

Claes Christiansen

Claes Christiansen - Salg Butik
butik@wineandbarrels.com

Kristina Momme - Key Account Manager
kristina@wineandbarrels.com

Christian Moldow

Christian Moldow - Key Account Manager
christian@wineandbarrels.com

Marketing

Michael Kahr Jørgensen

Michael Kahr Jørgensen - Marketing
michael@wineandbarrels.com

Daniel Friis Schultz

Daniel Friis Schultz - E-Commerce & Marketing
daniel@wineandbarrels.com

Line Dau

Line Dau - HR & Marketing
line@wineandbarrels.com

Administration

Kenneth

Kenneth Beyer - Lager & reperation
kenneth@wineandbarrels.com

Steffen Larsen

Steffen Larsen - Lager
lager@wineandbarrels.com

Christian Birk

Christian Birk - Montør og snedker
cbirk@wineandbarrels.com

Helen

Helen Flyge - Finans, indkøb & logistik
helen@wineandbarrels.com

Frederik Sandgrav

Frederik Sandgrav - Økonomichef
frederik@wineandbarrels.com

Jakob Dau

Jakob Dau - CEO & indehaver
jakob@wineandbarrels.com